6 najlepszych naturalnych produktów żywnościowych, aby zwiększyć swoją energię

Czy odczuwasz spadek energii pod koniec dnia? Co wtedy robisz, sięgasz po napoje z kofeiną lub jeszcze gorzej, sięgasz po te napoje gazowane? Zrobiłem to też! Tak, winny jak naładowany! Ilekroć czułem się pozbawiony energii, moja filiżanka java pozornie przywracała mi poziom energii na jakiś czas, a potem znowu nuciła. Moje poziomy energii wahały się w skali od 0 do 10.

Jak więc próbujesz przesunąć poziomy energii w kierunku 10? Moją opcją jest jedzenie energetyczne. Niezależnie od tego, z jakiego powodu powinieneś naładować baterie swojego ciała, powinieneś pomyśleć nie tylko o jedzeniu, ale o odpowiednich pokarmach! Dokonanie właściwych wyborów żywieniowych jest pierwszą rzeczą, którą należy zrobić, aby uzupełnić wyczerpujące się zasoby energii.
10 najlepszych produktów energetycznych, dzięki którym poczujesz energetyczny i energetyczny dopalacz energii

Kofeina i cukier dają wysoką energię, a po kilku godzinach spadają. Więc jeśli szukasz trwałej energii, spróbuj ucztować na pokarmach, które są połączeniem złożonych węglowodanów, białka i błonnika. Żywność energetyczna wymieniona tutaj może być twoją ulubioną potrawą, aby pokonać zmęczenie; dobre, czyste pokarmy, które mogą odżywiać twoje ciało we właściwy sposób. Zapisz je!
1. Banany – integralna część twojej listy szybkiej żywności energetycznej

Nadszedł czas, abyś wybrał banany na ten wszechstronny owoc. Fakt, że jest zapakowany w potas i jest pełen błonnika i witaminy B6, pozwoli Ci pominąć napoje energetyczne wypełnione pustymi kaloriami. Banan to takie jedzenie! To znaczy, wszystko, co robisz, to po prostu obrać i zjeść. Możesz również uczynić go bardziej wysublimowanym, dodając do niego masło orzechowe lub masło migdałowe. Zamroź, aby przygotować własne naturalne lody lub umieść w blenderze, aby uzyskać idealny koktajl mleczny! Czego nie kochać?

2. Woda z cytryny – Jedna z najlepszych potraw na energię

Prosty napój, ale pakuje się w tak wiele składników odżywczych. Moje poranki zawsze zaczynają się od tego niesamowitego napoju i mam nadzieję, że twoje też będą, kiedy usłyszysz o jego zaletach ah-mazing! Twoje H2O zyskuje znaczną poprawę dzięki elektrolitom i pomaga produkować więcej energii. Prawdą jest również, że im więcej się nawadnisz, tym mniejsze szanse na to, że czujesz się zmęczony.
3. Ciemna czekolada – część twojej listy niezbędnych przekąsek energetycznych

Czekoladki są pokarmem dla twojej duszy. Cóż, przynajmniej dla mnie są! Ale z czasem powoli zmieniłem się w ciemnego chocoholic! Nie tylko zaspokoi moje trudne do smakowania kubki smakowe, ale jest również bardzo zdrowe. Jestem wszystkim za skubanie kwadratowego kawałka gorzkiej czekolady po lunchu, to też działa jak mój deser! Co sprawia, że ​​jest to lista przekąsek energetycznych? Jest to naturalna substancja pobudzająca obromine, która jest dość podobna do kofeiny, która podnosi nastrój i sprawia, że ​​czujesz się naprawdę szczęśliwy!
4. Pełnoziarniste – Żywność dająca energię i wytrzymałość

Czy jesteś na diecie niskowęglowodanowej lub bez węglowodanów? Może to być jeden z powodów, dla których czujesz tak mało energii. Węglowodany to natychmiastowe pick-me-upy i zapewniają 60 procent energii, która utrzymuje organizm w ruchu. Pełnoziarniste składniki mają wspaniałe składniki odżywcze, ponieważ są pełne złożonych węglowodanów, które są dobre dla zdrowia, a także są bogate w witaminy i minerały. Kontroluje również wzrosty cukru we krwi po głównym posiłku.

Innym dobrym słowem dla złożonych węglowodanów jest to, że pobudza cię do działania, ale nie obniża twojej energii, jak upadanie na prostych węglowodanach. Moje odwieczne, złożone do nasyconych węglowodanów śniadanie to płatki owsiane. Dodaj do tego dobre tłuszcze w formie orzechów i już możesz jechać!

Pssst …… Uwielbiam też doprawiać masłem migdałowym, aby każdego dnia wyglądać świetnie na wspaniałe śniadanie. Po odpowiednim śniadaniu w brzuchu zapomnę o popołudniowych opadach! Jeśli nie jesteś tak wielkim fanem owsa, możesz mieć prosiaki, amarant, komosy ryżowe lub pełnoziarniste tosty! Proszę bardzo, prawie jak zachęcające śniadanie w formie bufetu!
5. Kale – ta wegetariańska trafia na listę zdrowej żywności, która daje energię

Zgadzam się, nie jest to wspaniałe jedzenie, gdy żołądek krzyczy lody po popołudniowym deszczu! Ale jest powód, dla którego dietetycy sięgają po całą tę bogatą w składniki odżywcze wege! Ten zielony warzywko liściaste jest potęgą zawierającą błonnik i przeciwutleniacze, co powoduje nadwyżkę energii. A jeśli to nie wystarczy, jarmuż pomoże ci także zepsuć ten stres.

6. Jajka na twardo – Pokaż trochę miłości do naturalnych produktów energetycznych, pakowanych w białko jajek!

Kiedy mam mało czasu w godzinach porannych, trzymam jajka na twardo na boku, aby nie dopuścić do głodu. Co takiego jest w jajkach, które sprawiają, że są one tak energicznym dopalaczem? Są one wypełnione aminokwasami tyrozyny, co poprawia czujność i przyciąga jak jutro. Więc dlaczego tylko na twardo

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *