Callanetics, jako medytacja w ruchu

Sekret techniki Callanetics idzie prosto do fundamentów ekscytującej postaci. Aktywując najgłębsze mięśnie ciała, Callanetics natychmiast osiąga niesamowite rezultaty. Można poczuć różnicę w ciągu kilku minut i zobaczyć szybkie wyniki w ciągu kilku godzin. Callanetics został stworzony przez Callana Pinckneya i pomógł milionom ludzi na całym świecie w uzyskaniu pięknej figury.

Callanetics, jako medytacja w ruchu

Callanetics to seria ćwiczeń rozciągających i ściskających, które aktywują największe grupy mięśniowe przy użyciu drobnych, delikatnych, precyzyjnych ruchów, zwanych pulsami. Robi się to bardzo powoli w tym, nazywany „potrójnym zwolnionym”, sięgając głęboko w mięśnie, aby dać mocne, jędrne ciało, bez dodawania objętości.

Ćwiczący wchodzi się do ciała, by pracować z dużymi grupami mięśni, tak jakby pracowały po nich warstwa po warstwie, używając ruchów tak małych i delikatnych jak puls. W Callanetics nie ma szarpnięć ani odbić. Niektórzy ludzie nazywają to nawet ćwiczeniem „bez wysiłku”, ale jak każdy, kto ich doświadczył powie, że wygląda to tylko bez wysiłku. Nie jest to trudne, ale każdy poczuje, jak działają mięśnie, ponieważ te drobne ruchy są w rzeczywistości niesamowicie potężne, zapewniając niezwykle szybki, bezpieczny i skuteczny sposób uzyskania silnego, bardziej młodzieńczego ciała.

Callanetics przeciwstawia się grawitacji, ponieważ każda sekunda grawitacji każdego dnia ciągnie mięśnie, powodując opadanie ciała, zwiotczenie i rozprzestrzenianie się na przestrzeni lat. W przypadku Callanetics, gdy pracuje się nad wzmocnieniem mięśni, będą one się podnosić, zabierając ze sobą skórę i przywracając wszystko do bardziej młodzieńczej pozycji, tworząc te gładkie, zwarte kontury ciała, które wszyscy podziwiają.

Na czym polegają ćwiczenia Callanetics

We wszystkich ćwiczeniach nacisk kładzie się na techniki, które zapobiegają obciążeniu dolnej części pleców. Poprzez rozciąganie kręgosłupa w tym samym czasie, gdy pracuje się wokół mięśni, nacisk na plecy zostanie złagodzony, a rozciąganie kręgosłupa poprawi również postawę. W miarę rozluźniania obszaru szyi i obszaru między łopatkami łatwiej jest odciągnąć ramiona i stać bardziej prosto. Szyja wydaje się dłuższa, a to może spowodować, że ćwiczący będzie wyglądać na wyższego. Niezależnie od kształtu i wielkości, Callanetics może poprawić wygląd poprzez napinanie mięśni bardziej niż kiedykolwiek było to możliwe. I to tylko kilka godzin, aby zobaczyć naprawdę zdumiewające wyniki.

W skrócie, Callanetics produkuje najszybsze wyniki w najkrótszym możliwym czasie – bez obrażeń. Jednocześnie chroni i wzmacnia plecy. Drobne, precyzyjne, delikatne pulsujące ruchy będą również działać na serce w bardzo delikatny sposób. Bez względu na wiek, płeć czy kondycję fizyczną, nie jest za późno, aby odmłodzić ciało i osiągnąć fantastyczną sylwetkę. Można mieć piękne, potężne ciało, na które każdy zasługuje, jeśli chce nad tym pracować.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *