Jaki tusz do rzęs będzie dla Ciebie najlepszy?

Rzęsy mimo, że są tylko delikatnymi włoskami, stanowią oprawę oczu. Niezależnie czy to u kobiet czy u mężczyzn, rzęsy są istotnym elementem podkreślającym urodę i głębię spojrzenia. Oczywistym dla nas jest, że rzęsy u pań są jeszcze bardziej ważne. Kobiece spojrzenie, ciepły wzrok, piękne oczy to kluczowe atuty kobiecości. Myśląc o tym, że oczy są dla nas łącznikiem ze światem, ponieważ widzimy pomijamy drugą równie istotną funkcję ludzkich oczu. Dokładnie chodzi o oczy w kontekście nawiązywania komunikacji z drugim człowiekiem. To kontakt wzrokowy jest pierwszą oznaką zainteresowania i podtrzymywania go. Warto podkreślić, że kobiety od zawsze uwodzą mężczyzn powłóczystym spojrzeniem, więc jeśli jesteś kobietą i chcesz się czuć jeszcze bardziej prawdziwą kobietą, zadbaj o doskonałą oprawę Twoich pięknych oczu.  Aby nadać najpiękniejszy wymiar Twojemu spojrzeniu pomyśl o make up, dobre tusze do rzęs mogą zdziałać cuda!

Tusze do rzęs – po co ich używać?

Czy tusze do rzęs to zbędny wynalazek dla próżnych kobiet? Po co się malować, a wieczorem zmywać makijaż? Czy to syzyfowa praca? Nie daj się zmylić, zbić z tropu tak tendencyjnymi pytaniami. Jeśli ktoś nie lubi używać kosmetyków i robić make up, niech tego nie robi, ale niech nie śmie negatywnie oceniać kobiet, które bardziej dbają o swój wygląd. Nie daj sobie wmówić, że tuszowanie rzęs jest bezsensowne. Masz na to ochotę? To zrób to! Zwłaszcza, że tusze do rzęs to genialne kosmetyczne rozwiązania pod wieloma aspektami urody, na przykład:

  • twarz nie wygląda na zaspaną
  • efekt otwartych oczu
  • podkreślenie głębokiego spojrzenia
  • nadanie charakteru twarzy
  • wydłużone i wymalowane zewnętrzne kąciki rzęs powodują, że oko nabiera ładniejszego kształtu np. kociego albo jak ktoś woli migdałowego

Różne tusze do rzęs – który z nich wybrać?

Na rynku kosmetycznym mamy bardzo duży wybór jeżeli bierzemy pod lupę tusze do rzęs. Decyzja o zakupie tuszu do rzęs powinna być uwarunkowana długością i gęstością naszych rzęs. Nie ma jednego idealnego kosmetyku, chociaż producenci kosmetyków próbują nam zareklamować się jakoby ich produkt był połączeniem wszystkiego czego nasze rzęsy potrzebują. Jeżeli chcesz kupić odpowiedni dla siebie tusz do rzęs, to:

  • jeśli masz krótkie rzęsy – wybierz wydłużający tusz do rzęs
  • jeśli masz długie, ale rzadkie rzęsy – wybierz tusz do rzęs, który powiększy ich objętość
  • jeśli masz krótkie i rzadkie rzęsy – możesz wybrać tusz 2 w 1, czyli wydłużający i zagęszczający, ale pamiętaj, że często takie uniwersalne kosmetyki dają mało zadowalające efekty. Jednak kiedy są to tusze do rzęs znaczącej marki kosmetycznej daje to szanse na dobre rezultaty pracy tych kosmetyków.

Pamiętaj!

Jeśli jesteś alergikiem, zwróć szczególną uwagę na skład kosmetyku. Tusze do rzęs mogą bardzo podrażniać wrażliwe oczy, dlatego jeśli borykasz się z problem alergii i łzawieniem oczu, zapoznaj się z ofertą stworzoną specjalnie na potrzeby osób, które cierpią na alergię. Zmniejszysz ryzyko podrażnienia oczu przy aplikacji niedostosowanego do Ciebie tuszu do rzęs.

Zobacz ranking tuszów do rzęs:

Najlepsze tusze do rzęs do 50 złotych – ranking

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *