Łatwy sposób na zwiększenie codziennego komfortu – wkładki ortopedyczne termoplastyczne!

Wkładki ortopedyczne to świetny rodzaj wkładek przeznaczonych do przeróżnego obuwia, które znacząco poprawiają komfort chodzenia i biegania. Wkładki ortopedyczne zwiększają wygodę i pozwalają na bezbolesne poruszanie się po różnych nawierzchniach. Doskonale amortyzują i chronią stopę przed urazami i kontuzjami.

Wkładki ortopedyczne najczęściej używane są przez osoby odczuwające ból podczas poruszania oraz mające różne schorzenia stóp. Jednak korzystają z nich, także osoby nie mające wad postawy lub schorzeń kończyn dolnych. Cenią je sportowcy, maratończycy, narciarze, a także wielbicieli obuwia na wysokim obcasie. Znacząco poprawiają komfort poruszania się i odciążają stopy.

Dużo osób odczuwa ból podczas chodzenia lub biegania. Takie dolegliwości nie powinny być nigdy lekceważone, ponieważ mogą prowadzić do powstania różnych deformacji stóp. W tej grupie znajdą się na pewno osoby aktywne fizycznie, pracujące w pozycji stojącej, a także panie, na co dzień poruszające się w wysokich obcasach z wąskimi czubkami. Chodzenie w niewygodnych butach i ciągłe odczuwanie zmęczenia kończyn jest dużym zagrożeniem dla stóp, stawów skokowych, kolan oraz kręgosłupa. Doskonałym rozwiązaniem na tego typu dolegliwości bólowe są wkładki ortopedyczne termoplastyczne.

Wkładki ortopedyczne na zamówienie

Produkcją wkładek termoplastycznych ortopedycznych zajmuje się gabinet BodyMove. Mieści się on przy ulicy Twardowskiej 3 w Warszawie i wykonuje indywidualne wkładki ortopedyczne na zamówienie. Cieszy się bardzo dobrą renomą i posiada rzesze zadowolonych klientów.

Gabinet BodyMove Warszawa zaprasza na wizyty podczas, których wykonywane jest badanie komputerowe stóp, umożliwiające stworzenie idealnie dopasowanych wkładek dla każdej osoby. Wkładki produkowane w gabinecie BodyMove produkowane są dla konkretnej osoby. Pomagają zahamować proces deformacji stóp i znacząco zwiększają komfort podczas wykonywania codziennych obowiązków. Dodatkowo chronią stopy, kolana i kręgosłup przed obciążeniem, a także sprawiają, że mamy więcej energii i później odczuwamy zmęczenie.

Wkładki ortopedyczne termoplastyczne na zamówienie są świetnym rozwiązaniem dla każdego. Mogą z nich korzystać dzieci, kobiety oraz mężczyźni niezależnie od wieku. Wszyscy lubiący czuć się komfortowo i bezpiecznie powinni wybrać się na wizytę do gabinetu BodyMove i uzyskać oczekiwane efekty.

Wkładki ortopedyczne termoplastyczne Warszawa – rodzaje

Wkładki ortopedyczne termoplastyczne są produkowane w przeróżnych wariantach. Jednym z nich są wkładki ortopedyczne czerwone. Mają one zastosowanie głównie w sporcie wyczynowym i amatorskim. Chętnie decydują się na nie osoby uprawiające przeróżne dziedziny sportu. Uczęszczające na siłownie oraz grupowe treningi np. aerobik, fitness i inne. Wkładki ortopedyczne  czerwone mogą być używane na halach, salach sportowych oraz na twardym podłożu. Świetnie sprawdzają się u osób mających deformacje stóp i niestabilność stawu skokowego.

Wkładki ortopedyczne termoplastyczne niebieskie polecane są dla dzieci  oraz młodzieży. Pozwalają zatrzymać procesy deformacji stóp i stabilizują ich ułożenie. Sprawdzają się przy leczeniu wad chodu, niestabilności stawu skokowego, leczeniu dolegliwości bólowych stawu skokowego, zespołu przedniego przedziału i chondromacji rzepki. Korzystają z nich osoby uprawiające aktywności sportowe typu biegi oraz gry zespołowe. Wkładka niebieska jest dużo miększa od czerwonej, a tym samym bardziej wygodna dla stopy.

Wkładki czarne to również jeden z rodzajów wkładek ortopedycznych termoplastycznych. Polecane są osobom dorosłym, które mają schorzenia stóp i stawów. Wkładki ortopedyczne termoplastyczne czarne są dużo twardsze od wkładek niebieskich i czerwonych. Z tych względów doskonale specjalizują się w leczeniu wad chodu, niestabilności dolnego stawu skokowego. Potrafią wyleczyć i zatrzymać dolegliwości bólowe stawów skokowych, zespoły przedniego przedziału, chondromalacje rzepki związana z zaburzeniem osi kończyny i trakcji rzepki, zapalenia kaletki maziowej pod krętarzem większym, a także dysfunkcje stawu krzyżowo biodrowego.

Sportowcy oraz osoby aktywne fizycznie najbardziej doceniają wkładki ortopedyczne termoplastyczne dual density. Pozwalają one jednocześnie korygować wady i dawać wysoki komfort oraz wygodę. Składają się z czerwonej i niebieskiej części. Górna czerwona część działa korygująco na stopę i dodatkowo podtrzymuje wysklepienie podczas gwałtownych przyspieszeń. Świetnie sprawdza się przy biegach, szybkich podskokach, hamowaniu lub nagłej zmianie kierunku. Niebieska część wkładki sprawia, że jest ona idealnie dopasowana do stopy, miękka i amortyzująca wstrząsy.

Wkładka ortopedyczna zielona low volume to idealne rozwiązanie dla obuwia wyjściowego. Wykorzystywana może być w różnych butach (płaskich, sportowych, na obcasie). Odpowiednio podtrzymuje stopę i sprawia, że poruszanie się po różnych nawierzchniach jest przyjemne i komfortowe.

Wkładki ortopedyczne termoplastyczne Stop Shock polecane są dla osób mających schorzenia kręgosłupa. Wkładki mają dużą grubość i niezwykłą miękkość, dokładnie pochłaniają wstrząsy i zapobiegają kontuzjom.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *