Pokazy i prezentacje firmy Clavam

Firma Clavam to znana już marka na rynku sprzedażowym, która oferuje swym klientom zakup jakościowo świetnych produktów szeroko pojętego obszaru gospodarstwa domowego. Klienci coraz częściej przed zakupem chcą dokładnie poznać możliwości oferowanych produktów w codziennym zastosowaniu.

Spółka Clavam – kilka słów o firmie

Przybliżając Państwu Clavam Sp. z o. o. postanowiliśmy porozmawiać z doświadczonym specjalistą do spraw sprzedaży i marketingu, a równocześnie przedstawiciela firmy Clavam panem Cezarym Kozłowskim.

Szanowny Panie, proszę powiedzieć czym zajmuję się Firma Clavam, jaka jest jej oferta i w czym tkwi sukces jej działania?

– Firma Clavam specjalizuje się w sprzedaży bezpośredniej różnych artykułów gospodarstwa domowego z opcją pokazu i prezentacji oferowanych produktów. W aktualnej ofercie mamy godne przemyślenia i zakupu produkty, takie jak:

Zakupy, i to wyróżnia firmę wśród innych sklepów stacjonarnych czy internetowych poprzedza zawsze prezentacja czy wręcz pokaz danego produktu. Oczywiście zajmuje to więcej czasu, ale potencjalny klient może zapoznać się z produktem, jego możliwościami i formami zakupu i oferowanymi warunkami gwarancji.

Zrozumiałe, więc na co może liczyć przyszły klient?

– Zapewniamy naszym klientom uczciwość, gdyż choć jesteśmy tylko firmą pośredniczącą, współpracujemy ze znanymi firmami, które mają świetne jakościowo produkty, poza tym dzięki dobrej kooperacji z producentami produktów, ich cena jest wyjątkowo korzystna. Dbałość o klienta, to wizytówka Clavam Sp. z o. o. Klient jest zawsze dobrze poinformowany o zakupie i jego formie, zapewniamy oryginalne produkty, bez wątpienia o najwyższej jakości, a jego opinia jest dla nas szczególnie ważna.Klient jest zawsze w centrum naszego zainteresowania i uwagi.

Oczywiście, jednak nieraz można spotkać się z opiniami niekorzystnymi na temat tego typu handlu i firm, dlaczego tak się dzieje, jak Pan myśli?

– No właśnie, borykamy się z problemem wykorzystywania dobrego imienia firmy Clavam, podszywaniem się, oferowaniem podrobionych i drogich produktów, powoływaniem się na nasze marketingowe działania, ale wciąż walczymy o swój wizerunek, firmy uczciwej i stabilnej. Klientom zawsze zalecamy kontrolę i sprawdzenie sprzedawców i firm działających na rynku. Przecież w każdej formie handlu bywają oszuści, których należy się zwyczajnie wystrzegać

Materac Mediair 3d

Panie Cezary, proszę w takim razie przybliżyć ofertę Clavam Sp. z o. o

– Z przyjemnością, rozpocznijmy może od materaca Mediair 3d, wyróżniającego się wśród ofert rynku. Specjalistyczny materac zarówno stosowany być może profilaktycznie, jak również przeznaczony jest dla ludzi chorych z problemami z kręgosłupem, z rwą kulszową i barkową czy lumbago, czyli z przeznaczeniem do rehabilitacji.Zwłaszcza osoby borykające się z problemami z kręgosłupem, nawet po operacjach mogą śmiało korzystać z tego materaca, co daje naprawdę świetne rezultaty. Można wykorzystywać go zarówno do ćwiczeń, jak również do spania. Materiał z którego zrobiony jest materac jest bardzo unikalny, jest to wełna, srebro oraz pianka PUR.  Wełna nadaje materacowi niepowtarzalne i wysokie jakościowo właściwości termoizolacyjne. Aktywna wymiana wilgoci i powietrza to charakterystyczna cecha materaca Mediair 3d. Materac zapewnia zdrowy sen oraz równomierne rozłożenie ciężaru ciała na całym materacu. Wszystkim cierpiącym z powodu różnorodnych bóli polecam zwłaszcza, że cena jest wyjątkowo atrakcyjna.

Mata bodyshape firmy Casada

Bardzo dziękuję za tak wyczerpujący opis, oczywiście warto zobaczyć materac i wypróbować go przed zakupem, podobnie jak matę bodyshape firmy Casada. Co Pan o macie myśli? Do czego ona właściwie może być nam przydatna?

– A to nowość w ofercie naszej firmy, skierowana do osób, które nie mogą z różnych powodów, korzystać z masażu mechanicznego. Ogromna moc wibracji, wzmocniona opcją podgrzewania świetnie działa na samopoczucie zarówno fizyczne, jak i psychiczne użytkownika. Pilot umożliwia prosty sposób wyboru jednej z pięciu stref masażu, poza tym mata jest bardzo prosta w obsłudze, jest lekka i zajmuje mało miejsca.Oferowana przez firmę Clavam mata wibracyjna wyposażona jest w dziesięć pól wibracyjnych. Doskonały oferta na relaks po ciężkim dniu. Warto na pokazie wypróbować.

Odkurzacz Clean King

– Proponuję również Pani prezentację świetnego wielofunkcyjnego odkurzacza Clean King, który wyróżnia się innowacyjną technologią i świetnie odkurza, myje podłogi, czyści świetnie również inne powierzchnie w domu. Wykorzystywany jest również do mycia i czyszczenia mebli, czy tapicerki w naszym aucie. Może też pełnić rolę zwykłego mopa. Jednak komfort sprzątania przy pomocy odkurzacza Clean King jest bardzo wysoki i pozwala na dość przyjemne i wygodne sprzątanie. Wyróżnia się wśród oferowanych modeli na rynku zarówno mocą ssącą jak i prostotą obsługi. Wśród cen odkurzaczy tej klasy nie odbiega od normy. Chyba mnie Pan zachęcił do uczestniczenia w prezentacji odkurzacza Clean King.

Garnki Venice

– To proponuję również obejrzeć  garnki Venice, świetny produkt zbierający pochlebne opinie. Są to garnki, które mają różnorodne funkcje, mogą służyć do :

  • gotowania na parze
  • gotowania w tradycyjny sposób
  • gotowania z tłuszczem
  • gotowania beztłuszczowego

Oferta zawiera:

  • garnki
  • patelnie
  • frytkownice
  • misy z pokrywkami
  • przyssawki niezbędne przy zdejmowaniu pokrywek
  • podstawki zabezpieczające meble przed różnymi szkodami, wynikającymi z gorących garnków

Są one wykonane ze stali, co gwarantuje długotrwałe użytkowanie, gdyż są to garnki wytrzymałe, ale również ze względu na nasze zdrowie. Oferta rynku garnków jest bardzo szeroka, ale planując zakup garnków trzeba koniecznie pamiętać, że garnki to nie tylko naczynie do gotowania. Ważne z czego ono jest zrobione i czy potrawy, które gotujemy będą zdrowe. Może i cena garnków Venice jest dość wysoka, ale biorąc pod uwagę, że firma daje pewność, że potrawy będą zdrowe i garnki wystarczą nam na bardzo długo właściwie wybór jest jednoznaczny.

Zaciekawił mnie Pan bardzo.

– Zachęcam do prezentacji garnków Venice, stal szlachetna nie wywołuje żadnych reakcji chemicznych, które miałyby negatywny wpływ na nasze zdrowie, a jednocześnie są wygodne w użytkowaniu i bardzo ładne. Ozdobią każdą kuchnię. Sam osobiście korzystam z nich i wiem co Państwu polecam.

Panie Cezary dziękuję za tak wyczerpującą, a jednocześnie krótką i w pigułce ofertę firmy, chciałabym jednak by Pan powiedział kilka słów o sposobie i możliwościach zakupu oferowanych produktów.

– Oczywiście, z ogromną przyjemnością. mamy wielu przedstawicieli, którzy przyjadą do Państwa z prezentacjami, w trakcie których będzie można śmiało i beż żadnego skrępowania produkty obejrzeć dotknąć i spróbować skorzystać, tak by nie kupować przysłowiowego „kota w worku”. Firma Clavam zapewnia również bardzo atrakcyjne formy sprzedaży. Z całego serca zachęcam do zakupów oferowanych przez Clavam Sp. z o. o

Bardzo Panu dziękuję za rozmowę, wiele wątpliwości Pan rozwiał, co jest dla nas ogromnie cenne.

Więcej na stronie: https://sportportal.pl/pokazy-i-prezentacje-spolki-clavam-sp-z-o-o-opinie-czyli-jak-kupic-firmowy-sprzet-w-dobrej-cenie/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *