Spotęguj doznania w sypialni, dzięki erotycznym żelom nawilżającym!

Producenci kosmetyków erotycznych obecnie dodają do swoich ofert coraz to nowy asortyment, który po pierwsze ma pomagać w zachowaniu higieny, a po drugie urozmaicać czas, gdy gasną światła. W tym artykule zajmiemy się jednym konkretnym produktem, jakim jest żel nawilżający. Jest on szczególny pod tym względem, że może być użytkowany zarówno przez kobiety, jak i mężczyzn, dlatego o jego uniwersalności można by mówić bardzo długo.

Do czego używa się lubrykantów?

Z żalu nawilżającego można korzystać w każdej sytuacji, jednak jest on zalecany szczególnie tym, którzy pragną spotęgować uczucie nawilżenia oraz zadbać o higienę podczas stosunku. Żele intymne dostępne są zazwyczaj w postaci jedwabistego lubrykantu, czyli specjalnego połączenia składników, które po pierwsze zapewniają nawilżenie, a po drugie potęgują doznania partnerów. Oczywiście wiele zależy tutaj od rodzaju żelu nawilżającego, który wybierzemy. Na rynku dostępne są lubrykanty w wielu liniach zapasowych oraz takie, które zawierają różne zastosowania.

Dlaczego warto stosować lubrykanty?

Żel nawilżający jest w stanie znacznie ubarwić życie seksualne. Osoby, które spróbowały, są zdania, że nie spodziewały się, że lubrykant może tak wiele wnieść. Wspomniana wcześniej różnorodna linia smakowa, pozwala na eksperymentowanie i wybór tego wariantu, który najbardziej odpowiada partnerom. Czasami z różnych względów organizm nie jest w stanie generować odpowiedniego nawilżenia. To właśnie wtedy konieczne jest stosowanie żeli nawilżających, które pomagają osiągnąć odpowiedni stan, a w dodatku są ciekawym urozmaiceniem. Ponadto żelu nawilżającego można używać także z wibratorem lub innymi tego typu stymulatorami. Warto zaznaczyć, że lubrykanty doskonale łączą się z prezerwatywami, dlatego nic nie stoi na przeszkodzie, aby używać ich jednocześnie.

Żel nawilżający typu lubrykant najczęściej produkuje się na bazie wody, dlatego pozostaje w pełni bezpieczny. Warto sprawdzić skład, szczególnie w przypadku wspomnianego wyżej stosowania żeli intymnych w połączeniu z prezerwatywą, ponieważ lubrykanty wyprodukowane na bazie oleju mogłyby je uszkodzić, co stwarza zagrożenie nieskutecznej antykoncepcji. Ważne jest to, aby żel nawilżający był przechowywany w suchym i chłodnym miejscu w pokojowej temperaturze, ponieważ tylko w takich warunkach zachowa swoje właściwości oraz będzie zdatny do użytku przez 3 miesiące po otwarciu. Dodatkowo trzeba przechowywać go w miejscu, do którego nie mają dostępu dzieci.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *