Serwis efarmaceuta.pl

Efarmaceuta.pl jest serwisem, który gromadzi wiarygodne opinie o dostępnych w aptekach produktach, lekach i suplementach diety. Baza, która do tej pory liczy ponad 8 000 pozycji jest stale rozbudowywana, aby Internauta mógł zaznajomić się nie tylko ze szczegółowymi informacjami na temat produktów, ale i świadomie podjąć jak najlepszą decyzję zakupową.

Wszelkie wątpliwości dotyczące stosowania preparatów, skutków ubocznych, wskazań lub przeciwwskazań można rozwiać konsultując się bezpośrednio z farmaceutą, a decyzję o zakupie preparatu poprzeć opiniami innych pacjentów.

Serwis powstał z myślą o zapewnieniu naszym Użytkownikom jak najszerszego dostępu do szczegółowych informacji na temat leków. W dzisiejszej dobie, kiedy dostęp do konsultacji medycznej bywa ograniczony, Użytkownicy naszego portalu mogą skorzystać z profesjonalnej porady farmaceutów, którzy współpracują z eFarmaceuta.pl. Specjaliści udzielają odpowiedzi w ciągu 24 godzin, są to pełne informacje, umożliwiające bezpieczne zażywanie leków i innych produktów. Jednak przy korzystaniu z konsultacji należy pamiętać, że nic nie zastąpi wizyty u specjalisty, który jako jedyny może postawić pełną i właściwą diagnozę.

Skorzystaj z serwisu eFarmaceuta.pl, skontaktuj się z magistrem farmacji, pozostawiając swoje zapytanie. Jeżeli masz utrudniony dostęp do opieki medycznej bądź mało czasu, by skonsultować swoje dolegliwości i sens zażywania leków, nie ryzykuj lecząc się samodzielnie. Nawet leki dostępne bez recepty należy przyjmować po zapoznaniu się z informacjami na ich temat. Nasz serwis udzieli Ci najważniejszych porad i rozwieje wątpliwości. Pamiętaj jednak, że nie jesteśmy substytutem wizyty u specjalisty.

 

 

Spółka powstała przy wsparciu środków EFRR i budżetu państwa w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka na lata 2007-2013.. Działanie 3.1. w ramach programu inwestycyjnego DTPark Ventures koordynowanego przez Data Techno Park sp. z o.o. 

Efarmaceuta.pl Sp. z o.o. 
Św Marcin 11/8

Poznań 61-803
kontakt@efarmaceuta.pl
+48 604 675 965

NIP: 8992782061
REGON: 363594490