Najnowsze porady farmaceutów

Sprawdź porady naszych ekspertów

Odpowiedź w ciągu 24h
Bez żadnych opłat
Odpowiedzi udzielają magistrowie farmacji
Zapytaj farmaceutę teraz
Odpowiedź w ciągu 24h
Bez żadnych opłat
Odpowiedzi udzielają magistrowie farmacji
Zapytaj farmaceutę teraz

Skutki uboczne przyjmowania Izoteku

Kobieta, 27 lat

|

07.03.2017

Jestem po raz trzeci w trakcie kuracji Izotekiem. Dwie pierwsze kuracje przebiegły bez żadnych zakłóceń, natomiast teraz wystąpiły problemy związane z drżeniem powiek, oraz mięśni całego ciała, czy może być to skutek uboczny przyjmowania Izoteku? Powinnam przerwać terapię?

Maciej Birecki

07.03.2017

Opsiane przez Panią objawy  nie są charakterystyczne dla Izoteku. Może to po prostu nieodbór magnezu oraz potasu - wynikający ze zmęczenia, czy podwyższonego poziomu stresu.

Potrzebujesz więcej informacji na ten temat? Zapytaj farmaceutę

Leki występujące w poradzie

Opinie o Izotek, 20 mg , kapsułki

Musiałem odstawić ze względu na słabe wyniki wątrobowe... Nie polecam, trądzik mam nadal.

Mężczyzna, 24 lata

Diagnoza: Trądzik